2014 m. vasario 23 d., sekmadienis

Kasmetinė "Knygų mugės" vilionė
     Šiemet kaip ir praėjusiais metais ypač godžiai prarijau Vilniaus knygų mugei skirtas savo kelias valandas. Rytas buvo pilnas rūko, seniai tokio nemačiau. Smagiai nuteikė į ir iš mugės kursuojantys autobusai, reguliuojami mašinų srautai. Ėjau tiksliai žinodama, ko noriu ir radau tiek, kad sunku buvo nešti, o jeigu būčiau likus ilgiau, tikrai būčiau ir dar, ir dar antra tiek radusi. Kol pereisiu prie e-knygų taip ir bus. Man popierius net kvepia. Naujas, nes senoms knygoms turiu alergiją. Bet ateis laikas, ir transformacijos įvyks, o šiandien džiūgauju kaip vaikai. 

     Kuriems parnešiau štai tokius gėrius:Šaltinis: Nieko rimto       Plačiau apie knygelę rašoma leidyklos "Nieko rimto" tinklapyje čia. Tai graži, šilta ir jauki istorija apie šunelį, nusprendusį ieškoti kitų šeimininkų ir vis tik supratusį, kad tai, ką turi, yra gerai. Ypač gražios knygelės iliustracijos, Benas buvo sužavėtas paukščiukais medyje.
Šaltinis: knygos.lt      Ši knygelė - puikus atradimas visai šeimai. Bent jau mes ieškojome Jono visi ir uoliai. Plačiau apie knygą rašo leidykla "Nieko rimto" tinklapyje čia. Yra ir antroji Jono paieškų knyga, ypač malonus ir bendraujantis su vaikais pardavėjas sakė, kad joje paieškos sudėtingesnės. Mano vaikams tokie smulkūs piešiniai ir ką nors juose ieškoti ir surasti labai patinka. Smagiai nuteikia tokio stiliaus paplūdimio knibždėlynas, jūra ir gausybė laivų joje, su krūva išsibarsčiusių žmogelių ir pan. Verti lapą ir krykštauji - tikrai smagu - rekomenduoju. 

     Suviliojo mane, tiek trypčiojusią Joanne Harris gerbėją, "Mėlynakis berniukas" (Versus Aureus, 2012). Imponavo kaina, daugiau nei per pus mažesnė nei knygyne. Keistas pasirodė kitoks nei skaitytų knygų žanras - trileris, nors tema auktuali ir neabejoju, įtikinama. Knygos peržiūra pateikiama Mano knygų pasaulis čia. Šaltinis: Novum    Sau radau ir du rimtus, filosofinius rinkinius už juokingą kainą - Postmodernizmo fenomeno interpretacijos. Sud. A. Andrijauskas // Vilnius: Versus Aureus, 2009 ir Valios metafizika: Schopenhauerio filosofijos interpretacijos. Sud. A. Andrijauskas // Vilnius: Versus Aureus, 2008. Plačiau apie pastarąją rašo lrytas.lt bibliotekos tinklaraštyje čia. Taip pat įdomūs svarstymai pateikiami Aplinkelių tinklaraštyje.


         
          
Šaltinis: manoknyga.lt

      
       Mano tikslas buvo ilgam apsistoti knygyno Humanitas stende. Ir užtrukau ilgam. Kaip ir praėjusiais metais radau tris naujausias ir be abejonės puikias knygas mano mokslinių interesų sritims papildyti: lyderystės, žinių vadybos ir vadybos požiūrių integracijos temomis. Nepaprastai džiaugiuos. O kur dar kitos salės - visa laimė, kad senų, ir labai senų knygų salėje negalėjau ilgai užsibūti.

         Yra dar viena proga, kuri nuteikia pakiliai - tinklaraštį aktyviai rašau jau dvejus metus! Laikas bėga, vos spėji suktis, mėlynas dangus, bepradedanti žaliuoti žolė, saulės blyksniai, nebelikusio ryto rūko atminties vaizdiniai ir ateities piešiniai - tarsi gyvenime ieškotum Jono. :)Susiję rašiniai:
Apie vertybes, siekius ir gyvenimo gerovę
Knygų mugė - apčiuopiama naudos tikimybė kasmet, ar nesikeičiantys stendai ir žmonių jūra?
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą