2013 m. birželio 2 d., sekmadienis

Vasara: pirmasis jos savaitgalis vaikams ir tėčiui


Šaltinis: Flickriver


           Vasara! Ne tik kalendorinė, bet ir jausminė - lyg tropikuose. Kai pagalvoji, visi mes turime savo dienas metuose: vaikai, tėtis, mama. Progos, simboliškai verčiančios nusišypsoti, visuomet skatina žvilgtelėti atgal. O kai yra ką prisiminti - tu jau turtingas. Bent jau aš - tai tikrai, stebiu kaip kartu žaidžia mano turtas ir širdis dainuoja - nuostabu!

          Vis nesuprantu, kaip bėga laikas, vieną vasarą keičia kita - jau beveik prieš pusmetį išsikėliau sau tikslus (čia: Apie laisvę klysti ir metų planus), reikia pasitikrinti postūmį - kol kas, nors ir sunku (pabėgti rašyti), einu jų link. O pastarųjų dienų įvykiai nors ir išmušė iš vėžių (turėjau nemaloniai, bet gana sėkmingai pasibaigusią avariją, mažyliui darželio adaptacija sunki) dar labiau paskatina džiaugtis ir vertinti tai, ką turiu. "Genialumas slypi paprastume", kažkodėl prisiminiau šią frazę.

         Perskaičiau pernai metų vasaros džiaugsmo įrašą ir skruzdėlytės šoninės kojos mane kiek nuliūdino - nebežinia, kada vėl galėsiu mėgautis visa vasara, nežinau, ar iš vis turėsiu šiemet atostogų. Bet, vis tiek, kai šviečia saulė ir dienos ilgos - gera. Laukiu uogų. Lyg vaikas.

        Vaikai mūsų - su Jūsų diena - laimės, laimės ir dar kartą laimės!
       Du tėčiai: mano ir mūsų vaikų, tokie skirtingi ir kažkuo panašūs; abu rūpestingi savo vaikams, atidūs ir žaismingi - nuoširdžiausi sveikinimai Jums! Mylėkite, būkite mylimi, žaiskite ir dalinkitės patirtimi!


Susiję rašiniai:Komentarų nėra:

Rašyti komentarą