2014 m. sausio 5 d., sekmadienis

2014-ųjų metų mozaika    
     Įsibėgėja sausis. Pirmasis Naujų metų sekmadienio rytas pats tas senųjų apžvalgai ir naujųjų planuotei (patiko man šis Beatos vartojamas žodis, o ir pati planuotė - nereali). 

    2013-ieji buvo ypatingi jau vien todėl, kad turėjo esminių pokyčių: grįžau į darbo rinkos ir mokslų erdves ir pagaliau, metų pabaigoje po ilgų nepertraukiamų metų - aš jau nebe studentė. Nuostabi 2014-ųjų pradžia su keistu jausmu: pabaiga paprastai reiškia kažko naujo pradžią. Kita vertus pokyčiai asmeniniam tobulėjimui visuomet naudingi. 

      - Prieš metus planavau būti greitesnė ir labiau laikytis režimo - dedu nedidelį (nes reikėtų ne tik anksčiau keltis, bet ir gultis) pliusą ir sąlygą šiems metams.
   - Pasiruošimas darbui ir darbų grupavimas - vyksta. Blog'o rašymo tęstinumas lyg rašymo įgūdžių eskizavimas ir savidisciplina - vyksta.
    -  Darbo paprastinimas ir dienos planai - vyko, vyksta ir vyks.
    -  Tinklaveikos kontrolė - vyko, bet nepakankama ir vyks.  
    -  Pagalba ir savęs apdovanojimas - vyko ir vyksta.
    -  Parašyti du mokslinius straipsnius, dalyvauti dvejose mokslinėse konferencijose ir apsiginti - pavyko. 

  2014-ųjų mozaika:
  • Sportuoti - jau pradžia padaryta (vakar buvau pirmoje treniruotėje!).
  • Išmokti pasakyti "ne" be savigraužos.
  • Aktyvumo ir organizuotumo stipresnis palaikymas, drąsa ir pasitikėjimas.
  • Daugiau vidinės ramybės ir susitelkimo bendraujant su kitais ir savimi, mažiau dvejonių daugiau intuicijos priimant sprendimus.
  • Nupiešti piešinį darželio pavėsinei, ją dekoruoti.
  • Parašyti straipsnį (-ius) ir knygą. Taip pat grįžti ir prie grožinės literatūros skaitymų.

    Sustingęs ryto rūkas panardina pasižadėjimus medžių viršūnėse. Iki kitos žiemos. Vos girdimas pingvinuko Lolo balsas primena gamtos didybę ir neabejojamą sėkmę išgyventi sudėtingose situacijose. "Gyvenimas gerėti pradeda tuomet, kai žmonės pakeičia požiūrį į save ir savo galimybes. <...> Šiandien pasaulyje laimingiausi tie žmonės, kurie gyvena darnoje su savo vidiniais įsitikinimais bei vertybėmis" (B.Tracy, 2010).


Susiję rašiniai:
Apie laisvę klysti ir metų planus
Nauji metai, nauji tikslai, svajonės ir nauja laimė
Naujų metų pasižadėjimai: padarykime tai kartu, ką pasižadu aš? Ir trumpas metų aptarimas … (Beatos blogas)Komentarų nėra:

Rašyti komentarą